O mnie Oferta Psychiatria Cennik Współpracownicy Psychoterapia Aktualności Kontakt
strona główna
    
dodaj do ulubionych
    
mapa strony
    
kontakt
Psychoterapia
Dodatkowo razem z moim zespołem terapeutów w SPECJALISTYCZNYM GABINECIE PSYCHOTERAPII "MEDITIM"  oferujemy sesje terapeutyczne będące uzupełnieniem leczenia farmakologicznego i odnajdywania harmonii we własnym życiu. Sesje i praca terapeutyczna bardzo wzmacniają proces leczenia, i dają klientom poczucie wzrostu pewności siebie i wiary we własne możliwości w codziennym życiu. W naszej pracy najważniejsza jest bardzo szczególna więź, jaka tworzy się pomiędzy klientem a terapeutą. Więź ta jest podwaliną pod budowę relacji terapeutycznej w obszarze, której klient w sposób bezpieczny dla siebie może poszerzać swoją świadomość i eksperymentować z nowymi formami zachowań lub doświadczać tego, co dla niego trudne w relalnym świecie, po to, aby znaleźć przyczynę swoich ograniczeń.
Jak często mawiał Carl Rogers - "To relacja leczy". My również wyznajemy tę zasadę.

Style terapeutyczne jakie wykorzystujemy w pracy z klientami to: 
 • Terapia poznawczo - behawioralna,
 • Psychoterapia psychodynamiczna (psychoanaliza),
 • Racjonalna Terapia Zachowań RTZ,
 • Gestalt,
 • Psychologia zorientowana na proces,
 • analiza transakcyjna,
 • Techniki relaksacji,
 • Choreoterapia.
Dlatego styl naszej pracy określany jest jako integralny lub holistyczny.

Zajmujemy się terapią m.in.:
 • zaburzeń nerwicowych:
  • zaburzeń lękowych z somatyzacją (lęk napadowy, lęk paniczny), 
  • zaburzeńlękowych w postaci fobii (agorafobia, fobia społeczna),
  • zburzeń obsesyjno-kompulsyjnych OCD (nerwica natręctw)
  • nerwicy neurastenicznej,
 • zaburzeń występujących pod postacią somatyczną,
 • depresji,
 • zaburzeń snu,
 • kryzysów emocjonalnych,
 • problemów egzystencjalnych (odnalezieniu sensu życia i trudnościami napotykanymi na życiowej drodze)
 • syndromu DDA,
 • syndromu DDD,
 • reakcji na stres, szeroko pojętą traumą,
 • zaburzeń osobowości (m.in. trudnościami w relacjach i toksycznymi relacjami).
Umów się na sesje:


Zespół Terapeutów  "MEDITIM"
 
 

 

 Katarzyna Pogan - psycholog, terapeuta

(693-364-807)
Ukończyłam psychologię ogólną na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem również absolwentką kulturoznawstwa Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam kurs z terapii behawioralnej w teorii i praktyce, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krzeszowicach oraz w Zespołach Szkół będących pod opieką w/w Poradni. Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej w Grojcu, prowadzę zajęcia  socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz terapią indywidualną i grupową.

Moja praca poddawana jest ciągłej superwizji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach 
Paulina Żołna - psycholog, psychoterapeuta

(503-418-004)


 


Jestem absolwentką Psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończylam kurs psychoterapii w Dolnośląskim Centrum Terapii we Wroclawiu. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywalam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie. Formę pomocy oraz wsparcia dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta oraz zakresu trudnosci z którymi sie zmaga. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi zawodu psychoterapeuty. Bezustannie podnoszę swoje kwalifikację poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

 Anna Jurczak - psycholog, terapeuta

(691-201-408) 

Jestem absolwentką Psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kształciłam się również na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Podczas pracy z pacjentem korzystam również z innych nurtów psychoterapii, dostosowując prowadzenie terapii do indywidualnych potrzeb.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Domach Pomocy Społecznej (dla osób z zaburzeniami psychicznymi), Ośrodkach dla dzieci i młodzieży oraz Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych.
Obecnie pracuję w dwóch krakowskich liceach oraz w poradniach psychologiczno – pedagogicznych. Jako absolwentka studiów doktoranckich, prowadzę również zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Moja praca poddawana jest ciągłej superwizji. Stale doskonalę Swój warsztat pracy, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc z szkoleniach oraz konferencjach.
Prowadzę psychoterapię indywidualną zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Krzysztof Kwiek - psycholog, terapeuta
(693-832-113)


Ukończyłem studia magisterskie z psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od ośmiu lat pracuję w zawodzie psychologa i psychoterapeuty. Na moje doświadczenie zawodowe składa się praca na oddziałach krakowskich szpitali, miejskim ośrodku pomocy społecznej, w przychodni specjalistycznej oraz prywatna praktyka psychoterapeutyczna. W Specjalistycznym szpitalu im. Dr. Babińskiego w Krakowie, prowadziłem psychoterapię grupową i indywidualną pod kątem leczenia nerwic, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, depresji oraz wsparcia kryzysowego. W szpitalu im. Ludwika w Krakowie zajmowałem się terapią psychologiczną młodzieży z zaburzeniami neurologicznymi oraz diagnozą zaburzeń somatycznych o podłożu emocjonalnym.
Poza tym posiadam doświadczenie w prowadzeniu grupowych treningów kompetencji społecznych, psychodramy oraz psychoedukacji.
W trakcie pracy w szpitalu Babińskiego brałem udział w 4 letnim kursie psychoterapii, organizowanym przez oddział leczenia nerwic i zaburzeń osobowości Szpitala im Dr Babińskiego, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
W pracy stawiam na podejście eklektyczne łączące osiągnięcia szkół psychoterapii psychodynamicznej, behawioralno-poznawczej i humanistycznej, ponieważ to problem i osobowość klienta powinny być kluczem do wyboru odpowiednich technik i formy relacji terapeutycznej.

Maria Gargas - asystentka
     
    
    
    
© 2021 - AndrzejPolewka.pl - All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone
strony www