O mnie Oferta Psychiatria Cennik Współpracownicy Psychoterapia Aktualności Kontakt
strona główna
    
dodaj do ulubionych
    
mapa strony
    
kontakt
Współpracownicy
Lidia Lewicka, mgr fizjoterapii

(723-894-489) center;">
Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii MEDITIM

ul. Zygmuntowska 13/1

Rejestracja telefoniczna

tel. 12 634 56 58
kom. 502 304 840Zespół terapeutów:

  


 
 Katarzyna Pogan - psycholog, terapeuta

693364807
 
  

Ukończyłam psychologię ogólną na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem również absolwentką kulturoznawstwa Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam kurs z terapii behawioralnej w teorii i praktyce, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krzeszowicach oraz w Zespołach Szkół będących pod opieką w/w Poradni. Obecnie pracuję w Szkole Podstawowej w Grojcu, prowadzę zajęcia  socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz terapią indywidualną i grupową.

Moja praca poddawana jest ciągłej superwizji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach

 

 Paulina Żołna - psycholog, terapeuta

(503-418-004)

 
Jestem absolwentką Psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończylam kurs psychoterapii w Dolnośląskim Centrum Terapii we Wroclawiu. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywalam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Chrzanowie. Formę pomocy oraz wsparcia dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta oraz zakresu trudnosci z którymi sie zmaga. Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi zawodu psychoterapeuty. Bezustannie podnoszę swoje kwalifikację poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.Anna Jurczak - psycholog,terapeuta

(691-201-408)
Jestem absolwentką Psychologii stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kształciłam się również na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Podczas pracy z pacjentem korzystam również z innych nurtów psychoterapii, dostosowując prowadzenie terapii do indywidualnych potrzeb.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Domach Pomocy Społecznej (dla osób z zaburzeniami psychicznymi), Ośrodkach dla dzieci i młodzieży oraz Poradniach Psychologiczno – Pedagogicznych.
Obecnie pracuję w dwóch krakowskich liceach oraz w poradniach psychologiczno – pedagogicznych. Jako absolwentka studiów doktoranckich, prowadzę również zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Moja praca poddawana jest ciągłej superwizji. Stale doskonalę Swój warsztat pracy, poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc z szkoleniach oraz konferencjach.
Prowadzę psychoterapię indywidualną zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. 

Krzysztof Kwiek - psycholog, terapeuta

 (693-832-113)Ukończyłem studia magisterskie z psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od ośmiu lat pracuję w zawodzie psychologa i psychoterapeuty. Na moje doświadczenie zawodowe składa się praca na oddziałach krakowskich szpitali, miejskim ośrodku pomocy społecznej, w przychodni specjalistycznej oraz prywatna praktyka psychoterapeutyczna. W Specjalistycznym szpitalu im. Dr. Babińskiego w Krakowie, prowadziłem psychoterapię grupową i indywidualną pod kątem leczenia nerwic, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, depresji oraz wsparcia kryzysowego. W szpitalu im. Ludwika w Krakowie zajmowałem się terapią psychologiczną młodzieży z zaburzeniami neurologicznymi oraz diagnozą zaburzeń somatycznych o podłożu emocjonalnym.
Poza tym posiadam doświadczenie w prowadzeniu grupowych treningów kompetencji społecznych, psychodramy oraz psychoedukacji.
W trakcie pracy w szpitalu Babińskiego brałem udział w 4 letnim kursie psychoterapii, organizowanym przez oddział leczenia nerwic i zaburzeń osobowości Szpitala im Dr Babińskiego, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
W pracy stawiam na podejście eklektyczne łączące osiągnięcia szkół psychoterapii psychodynamicznej, behawioralno-poznawczej i humanistycznej, ponieważ to problem i osobowość klienta powinny być kluczem do wyboru odpowiednich technik i formy relacji terapeutycznej.

 


Rejestracja telefoniczna

tel. 12 634 56 58
kom. 502 304 840
 Do grona wieloletnich pracowników i współpracowników należą m.in:Małgorzata Polewka - psycholog, terapeuta (506872227) www.asista.com.pl

Katarzyna Polewka - odpowiedzialna za PR, marketing, reklame, e-marketing.

 
Maria Gargas - asystentka. 


    
    
    
    
© 2021 - AndrzejPolewka.pl - All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone
strony www